Využijte přírodní sílu Xenonu k osobnímu rozvoji!

Xenonová Inhalace Může Mít Tyto Pozitivní Účinky

  • Pomáhá při rehabilitaci a rekonvalescenci při úrazech, nemocích i po operacích
  • Odstraňuje bolesti hlavy a migrénu
  • Vhodná pro trpící chronickým únavovým syndromem, poruchami spánku
  • Má výrazný analgetický účinek
  • Působí jako imunostimulační činidlo
  • Zvyšuje výkony při sportu a fyzické práci
  • Nemá žádné nežádoucí vedlejší účinky

Nová Xenonová klinika v Praze

Využití Xenonu v medicíně a psychoterapii má již letitou tradici především v Rusku, odkud se postupně rozšiřuje do celého světa. Xenon byl původně používán hlavně ve válečných konfliktech k okamžitému zastavení šoku organizmu z bojového poranění, čímž se výrazně zvyšovala šance na lidské přežití a dále pak k léčbě posttraumatických syndromů a obecně k rychlejšímu uzdravování vojáků.

Dále mnohé zdroje uvádějí, že pro silné pozitivní účinky na fyzickou kondici a kardiovaskulární systém byl Xenon inhalován některými sportovci před Olympiádou v Soči 2014, kde ruská výprava brala nejvíce medailí.

Naše dvouleté zkušenosti nás i mnoho klientů přesvědčili, že Xenon má obrovský podpůrný potenciál při řešení mnoha fyzických a psychických problémů v lidském organizmu a dále při relaxaci a odpočinku těla i ducha.

Xenonová inhalace působí primárně velmi regenerativně, navodí hluboké vnitřní uvolnění, doprovázené velmi příjemnými až euforickými pocity a současně i umožní hlubší přístup k vlastnímu nitru či podvědomí.

Podle našich zkušeností, již první Xenonová terapie posune náš osobní či duchovní růst o týdny až měsíce intenzivní osobní či meditační práce na sobě dopředu. Z našeho pohledu působí Xenon jako silný katalyzátor lidského rozvoje. Stane se tak předně díky silnému dobití celého lidského bio-energetického systému silnou vitální a mentální energií, tedy něčím co východní učení nazývají prána, čchi nebo třeba energie meridiánů.

Hlubokým uvolněním a dodáním životní síly do lidského organismu dojde postupně k nastartování vnitřně regenerativních procesů - tedy k uspíšení nejprve fyzického a následně i psychického uzdravování, či posliňování organismu.

Na osobní či spirituální rovině nám tato energie nejprve umožní překonávat a zbavovat se našich vnitřních negativních emocí ( smutek, strach, nervozita, zlost ), pomůže odstranit naše vědomá i nevědomá mentální omezení a také nežádoucí podvědomé psychické programy. Energie klidu a uvolnění zlepšuje spánek a relaxaci, což vede k dalšímu zvýšení vitální a mentální energie v bdělém stavu. Je přirozené že pokud se očistíme a oprostím od svých nejsilnějších negativních pout a zároveň výrazně zvýšíme vlastní vnitřní energii, budeme schopni uskutečnit ve svém životě velmi výrazné pozitivní změny.

Pokud se tedy snažíte dosáhnout zlepšení například fyzické kondice, finanční situace, partnerských vztahů, či posun v duchovním růstu - Xenon ve Vašem životě vysoce pravděpodobně nastartuje právě tyto změny. Dodejme, že díky určitému duchovnímu prožitku, který Xenonovou inhalaci téměř vždy droporvází, probíhají tyto změny většinou velmi harmonicky.

Přidejte se se tedy na cestu, kterou s námi již zahájili desítky našich velmi spokojených klientů. Věříme že společně budeme schopni nastartovat podobně hluboké vnitřní změny ve fungování celé naší společnosti - neboť takový je náš cíl!

Objednejte se na terapii

Naše doporučení jak se připravit na Xenonovou terapii jsou zde: Připrava na terapii

Zkušenosti našich klientů

Josef Vaněk

Kamarád mi nabídl možnost xenonové terapie. Četl jsem o tom a poslouchal povídání, ve kterém by ly prezentovány výtečné účinky na lidský organizmus. Měl jsem tedy celkem solidní očekávání. Vzhledem k tomu, že mám diagnostikovanou schýzu a na třikrát zlámanou páteř dnes již s 20-ti letými bolestmi tlumenými analgetiky. K terapii jsem si pustil meditaci Petra Chobota na všechny čakry. Co jsem po prvních pár nádeších prožíval se dá nazvat extází kterou prožívají ženy, tedy podle toho co mi děvčata jako jejich prožitky popisovala. To je jen ale jedna stránka. Skvěle se mi dala do pohybu představivost a já jsem díky tomu přišel na základní podstatu a důvod mých zdravotních problémů. Byly to velké bolesti nohou od kolen dolu co jsem prožíval každý den když jsem ulehl do postele v dětství až do dospělosti. Jak jsem si na bolest zvykl stala se mou součástí a tělo jí bralo jako něco co prostě je a je třeba se tomu přizpůsobit. Od toho vznikly mé deprese vedoucí až k mému úrazu páteře. Následně jsem se uvolnil a prožíval meditaci ve které jsem si jako mávnutím kouzelného proutku byl schopen představit vše co bylo součástí meditace a díky tomu energetizovat mé tělo a mysl energii již jsem byl schopen dosáhnout pouze několikrát za celých 20 let života. Bolesti zad sice nezmizely ale jsem díky tomu pevnější v hledání možného vyléčení mých neduhů a mnohem lépe zvládám dennodenní psychickou i fyzickou zátěž. Už se těším na další terapii abych si prožil sebe sama ještě více a byl schopen realizovat mé životní cíle.

Hezký den přeji,

Josef Vaněk..".

Karel Dittrich

rád bych s Vámi sdílel první dojmy z proběhlé první inhalace...

Jak jsem již zmiňoval, už od raného mládí jsem se zajímal o změněné stavy vědomí, spiritualitu a vnitřní rozvoj člověka. Vždy jsem vycházel z přesvědčení, že gram praxe ( tedy vlastního prožitku ) je více než tuny teorie...Proto jsem sám na sobě vyzkoušel účinky jak psychedelických drog, tak i "nechemických" forem vnitřního zkoumání, jako je např. holotropní dýchání, joga apod.

Taktéž jsem měl to štěstí potkat zajímavé učitele, ale i některé šarlatány, kteří si na tom založili jen dobrý byznys. Ačkoliv jsem o xenonu již dříve něco zaslechl, primárně jsem k první inhalaci přistupoval v podstatě velmi skepticky, nebo lépe řečeno připraven i na případné zklamání vzhledem k předem prezentovaným superlativům. Musím ovšem konstatovat, že veškeré pochybnosti byly hned druhý den rozptýleny vnitřními stavy, které velmi jemně přicházely, o to však byly intenzivnější. Tyto stavy mi nejsou úplně neznámé, zažíval jsem je např. po intenzivních meditacích či cvičeních, případně po užití některých psychedelických látek. Myslím ale, že většinou jsem je nevnímal v takto čisté podobě, upřímně je to pro mě opravdu překvapení. Zvláště v některých chvílích se toto vnímání dá popsat jako z jogy a podobných duchovních praxí známé jako tzv. " Sat, Čit, Ananda" - tedy v sanskrtu Existence, Vědomí, Blaženost...Zatím nedokážu posoudit léčebný potenciál při "fyzických" onemocněních, ale z tzv. duchovního hlediska je to opravdu neuvěřitelně potenciální příležitost. Skoro se mi chce napsat neuvěřitelná věc...Podobných stavů dosahují někteří jogíni či mystici po třeba i celoživotní praxi a přísných cvičeních.Stále se moje ego zdráhá uvěřit, že je to možné zažít jen dík půlhodince dýchání "něčeho" ...:))

Otázkou samozřejmě zůstává, jak to "běžný" člověk dokáže zpracovat, ovšem pokud je to tak, jak si myslím, musí to každému přinést alespoň nějaké pozitivní výsledky.Dle mého zatím krátkého seznámení s xenonem se jedná o naprostou revoluci v celém paradigmatu lidského vnímání existence, pokud to nebude v budoucnu zneužito nebo násilně potlačeno či dehonestováno.Závěrem moc děkuji za tuto příležitost, pokud by byl volný nějaký další termín, rád bych si to zopakoval a prohloubil.

S pozdravem K.D.

Markéta

"Migrénami jsem trpěla 4 roky. Po jedné slabé (díky mému věku) terapii migrény po čtyřech letech zmizely. Jupíí. Děkuji moc." 

Martina

"Po první terapii jsem přestala kouřit. Bylo to spíše díky radám Marka, ale v každém případě se cítím lépe a jsem za to ráda." 

Ceník xenonové terapie


Zákadní Xenonová terapie

25 minut

2000 Kč

KONTAKT

Kontaktujte nás telefonicky nebo emailem, případně můžete vyplnit objednávkový formulář a my se Vám ozveme co nejdříve.
Naši kliniku naleznete na adrese:
Semonická /46A, Praha 20  

Telefon: +420 730 561 301  - Zuzana
E-mail: xenontherapy@gmail.com


Společnost Xenon Clinic s.r.o. je pod ochranou věčného slunce, 
 které vrací zpět vše, co člověk vyšle. 
Dobrému člověku pomůže.