VAŠE ZKUŠENOSTI

Přečtěte si názory našich klientů

Petr Slabý

Výborná zpráva, tlak 120/91, tep 81 a jsem bez arytmie!!!!! Po dvou terapiích.

Před Xenonem 135/105, tep až 110 a to s práškama.

Eva a Markur

"Na terapie jsme přijeli s přítelem z Německa. Po prvních terapiích pro nás nastala obrovská, pro nás nevysvětlitelná změna. Ustoupil stres, únava, dobila se energie, zmizely deprese."

Jana D.

"Stres, psychika, deprese. To byl můj velký problém, který je nyní po třech terapiích hodně vyřešen. Je to neuvěřitelné a jsem za to moc vděčná, jak se mi zlepšil zdravotní stav. Jsem ráda, že jsem se mohla seznámit s vaší prací a starostlivým přístupem všech terapeutů Díky moc."

Markéta

"Migrénami jsem trpěla 4 roky. Po jedné slabé (díky mému věku) terapii migrény po čtyřech letech zmizely."

Martina

"Po první terapii jsem přestala kouřit. Bylo to spíše díky radám terapeuta, ale v každém případě se cítím lépe a jsem za to ráda."

Přátelé z Mariánek

"Xenonové terapie a celý tým nám velice pomáhá v našem boji. K tomu jsme dostali mnoho rad, jak s ní bojovat co nejlépe. Cítím se lépe a mám chuť do života. Začala jsem opět trochu jíst a stav se zlepšuje. Lépe se mi chodí. Díky všem."

Anna

"Měla jsem kromě jiného vaginální problémy, jako ostatně mnoho žen. Po první terapii tyto problémy zmizely jak mávnutím kouzelného proutku. Po mnoha letech trápení."

Tomáš

"Terapie mi změnily život. Krom krásna, které každý člověk při terapii zažívá, kdy se dostávám do jiného světa, se změnilo vše kolem mne k lepšímu. Jsou to neuvěřitelné zážitky, které je nutno zažít. Terapie má pro mne velký význam i v duchovním světě. Skvělé!"

Iveta

"Díky terapii jsem se zbavila deprese a "majetnictví", dostala jsem nový pohled na život. Nechápu jak se to stalo, ale je to realita."

Karel

"V mém životě se dlouhodobě nemohu vypořádat s mnoha nepříjemnými stavy. Alkohol, deprese, poruch osobnosti, psychika. Je to velice složité. Nic nepomáhalo. Xenon mi dal nový život a mnoho změn. Děkuji moc, že je zde Xenon."

Veronika

"Po třech terapiích se vyčistilo mé tělo, zmizely migrény, zmizely menstruační problémy."

Pavel

"Rozvoj osobnosti, duchovní rozvoj, ale i třeba strach z létání. Tam mi Xenon velice pomohl. Po stránce sportovní je to pro mne neuvěřitelná změna. Xenon!"

Jana a Libor

"Přejeme celému týmu hodně štěstí. Ať Vaše práce pomáhá co nejvíce lidem v transformaci a zvědomnění. Děkuji za prožitky, které díky terapii u Vás v mém životě nastaly. S láskou."

Ludmila

"Po první terapii konečně povolili záda, se kterými jsem měla dlouhodobé problémy. Cítím se velice dobře. Jako bonus jsem se zbavila stresu."

Jozef

"Terapie mi velice pomohly na deprese v práci. Vzniklo zde i uvědomění, proč deprese nastaly a jak lépe proplouvat."

Dalibor

"Každý den lahvinka vína...Po první terapii jsem se díky Xenonu vína nedotkl a sám nevím proč. Jsem za to rád."

Eva a Mirek

"Mám za sebou čtyři terapie a cítím se jak "motorová" myš. Manžel má veliké zlepšení paměti a chůze."

Josef Vaněk

Kamarád mi nabídl možnost xenonové terapie. Četl jsem o tom a poslouchal povídání, ve kterém by ly prezentovány výtečné účinky na lidský organizmus. Měl jsem tedy celkem solidní očekávání. Vzhledem k tomu, že mám diagnostikovanou schýzu a na třikrát zlámanou páteř dnes již s 20-ti letými bolestmi tlumenými analgetiky. K terapii jsem si pustil meditaci Petra Chobota na všechny čakry. Co jsem po prvních pár nádeších prožíval se dá nazvat extází kterou prožívají ženy, tedy podle toho co mi děvčata jako jejich prožitky popisovala. To je jen ale jedna stránka. Skvěle se mi dala do pohybu představivost a já jsem díky tomu přišel na základní podstatu a důvod mých zdravotních problémů. Byly to velké bolesti nohou od kolen dolu co jsem prožíval každý den když jsem ulehl do postele v dětství až do dospělosti. Jak jsem si na bolest zvykl stala se mou součástí a tělo jí bralo jako něco co prostě je a je třeba se tomu přizpůsobit. Od toho vznikly mé deprese vedoucí až k mému úrazu páteře. Následně jsem se uvolnil a prožíval meditaci ve které jsem si jako mávnutím kouzelného proutku byl schopen představit vše co bylo součástí meditace a díky tomu energetizovat mé tělo a mysl energii již jsem byl schopen dosáhnout pouze několikrát za celých 20 let života. Bolesti zad sice nezmizely ale jsem díky tomu pevnější v hledání možného vyléčení mých neduhů a mnohem lépe zvládám dennodenní psychickou i fyzickou zátěž. Už se těším na další terapii abych si prožil sebe sama ještě více a byl schopen realizovat mé životní cíle.

Hezký den přeji, Josef Vaněk.

Vaše zkušenosti a dotazy

Podělte se i vy s ostatními o své zkušenosti a nebo se nás zeptejte na to, co vás zajímá a my vám odpověď zašleme na váš e-mail.